با اتصال دو سایت نفتی به اسکله ۳۷ مجتمع بندری امام خمینی(ره) انجام شد؛ ارتقای بهره وری اسکله تخصصی تخلیه و بارگیری فرآورده‌های نفتی

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
  • نظرات : بدون دیدگاه

بنابر گزارش مدیریت اتاق بازرگانی آبادان در بندر ماهشهر و بندر امام (ره)- روابط عمومی میزان بهره‌وری در اسکله اتخصصی تخلیه و بارگیری فرآورده‌های نفتی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) به دنبال اتصال پایانه‌های جدید مخازن نفتی بخش خصوصی افزایش یافت.
عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور ارتقای بهره‌وری عملیات تخلیه و بارگیری محمولات نفتی، برنامه‌ریزی و تمهیدات لازم جهت اتصال همه‌ی پایانه‌های مخازن نفتی به اسکله‌ی تخصصی به عمل آمده است.
دریس در تشریح مزایای حاصل از اتصال سایت‌های نفتی به اسکله اختصاصی تخلیه و بارگیری فرآورده‌های نفتی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) ، کاهش زمان انتظار کشتی‌های تانکر نفتی ورودی به مجتمع بندری و افزایش رضایتمندی خدمات گیرندگان را از جمله مزیت‌های آن عنوان کرد.
یادآور می‌شود به دنبال استقبال سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از فعالیت‌های تخلیه و بارگیری و ترانزیت فرآورده‌های نفتی در بندر امام خمینی(ره)، پروژه‌های متعددی در این مجتمع بزرگ بندری احداث و به بهره‌برداری رسیده است.

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره)