ثبت رکوردهای تازه فروش و تولید در شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
  • نظرات : بدون دیدگاه

بر اساس گزارشات منتشر شده از سوی واحدهای تولید و فروش این مجتمع پتروشیمی، طی ۶ ماهه نخست سال جاری، محصولات باارزش این شرکت از جمله رافینیت، برش سبک، گاز مایع و بنزن با افزایش چشمگیر در حوزه تولید و فروش همراه بوده است.

در بخش تولیدات این مجتمع پتروشیمی، محصول باارزش برش سبک با ۳۹درصد، گاز مایع با ۲۵درصد و بنزن با بیش از ۲۳ درصد تولید نسبت به ۶ ماهه نخست سال قبل همراه بوده که بر این اساس، با افزایش تولیدات پتروشیمی بوعلی سینا، بازار کشور از واردات محصول بنزن بی نیاز شده و همین امر نه تنها مانع خروج ارز از کشور می شود که در شرایط سخت تحریم باعث سود آوری چشمگیر برای میهن شده است.

همچنین در بخش فروش نیز این شرکت پتروشیمی در نیمه نخست سال ۱۳۹۹ با ثبت رکوردهای تازه خوش درخشیده است.

در این مجتمع پتروشیمیایی در نیمه نخست امسال، محصولات با ارزش برش سنگین ۲۹۲ درصد و محصول استراتژیک بنزن ۱۰۵ درصد فروش در مقایسه با مدت مشابه سال قبل را به ثبت رسانده است.

در پتروشیمی بوعلی سینا که تحریم های یکجانبه و ظالمانه و شیوع بیماری کووید ۱۹ نتوانسته در چرخه تولید و فروش محصولاتش اثری بگذارد، طی شش ماهه نخست سال جاری، فروش زمینی نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش چشمگیر بیش از ۱۰۰ درصدی را تجربه کرده و باعث گشودن دروازه های جدید فروش محصولات با بهره گیری از حمل و نقل جاده ای شده است.