فهرست اعضای هیات رئیسه دوره نهم اتاق‌های سراسر کشور اعلام شد

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
  • نظرات : بدون دیدگاه

با برگزاری نخستین نشست هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، اعضای هیات رئیسه اتاق‌ها برای ۴ سال آینده انتخاب شدند.

 با برگزاری نخستین نشست هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، اعضای هیات رئیسه اتاق‌ها برای ۴ سال آینده انتخاب شدند.

نهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور یازدهم اسفندماه ۱۳۹۷ برگزار شد.

فهرست اعضای هیات رئیسه اتاق‌های سراسر کشور اعلام شده از سوی معاونت استان‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به شرح زیر است:

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان **

محمدصادق جوهری نایب رئیس اول
۳ احمد زارعی نایب رئیس دوم
۴ اسدالله کردزنگنه خزانه دار
۵ محسن براتی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ منوچهر توسطی رئیس
۲ حامد امینی مصلح آبادی نایب رئیس اول
۳ عماد مردانی نایب رئیس دوم
۴ ابوالفضل بابایی خزانه دار
۵ مجتبی جلالوندی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ حسین پیرمؤذن رئیس
۲ بهروز پورسلیمان نایب رئیس اول
۳ عیسی شاهی زارع نایب رئیس دوم
۴ عبدالرضا بیگناه خزانه دار
۵ حسین وثوقی ایرانی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ حسن انتظار رئیس
۲ محمدرضا رستمی نایب رئیس اول
۳ احمد دلیری نایب رئیس دوم
۴ کاظم مرتاض خزانه دار
۵ بهنام تاج الدینی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ مسعود گلشیرازی رئیس
۲ بهرام سبحانی نایب رئیس اول
۳ حمیدرضا قلمکاری نایب رئیس دوم
۴ سید رسول رنجبران خزانه دار
۵ فرشته امینی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ شهلا عموری رئیس
۲ سید سلطان حسینی امین نایب رئیس اول
۳ سیروس عبیاوی نایب رئیس دوم
۴ علی حمولی طرفی خزانه دار
۵ مهدی رحیمی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ شعبان فروتن رئیس
۲ عدنان کرمی نسب نایب رئیس اول
۳ موسی فاطمی راد نایب رئیس دوم
۴ مجتبی غیابی خزانه دار
۵ نصرت اله لارتی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ محمد صمدی رئیس
۲ سعید پورآبادی نایب رئیس اول
۳ سیدعلی شریعت نایب رئیس دوم
۴ علی محمد جاجرمی خزانه دار
۵ اشکان کاویانی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ خورشید گزدرازی رئیس
۲ حسین باباخانی نایب رئیس اول
۳ مختار قاسمی نایب رئیس دوم
۴ عبدالرسول ابراهیمی خزانه دار
۵ امیر شهریاری منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ محسن احتشام رئیس
۲ علی اکبر فرامرزی نایب رئیس اول
۳ محمدمحسن موهبتی زهان نایب رئیس دوم
۴ علیرضا خامه زر خزانه دار
۵ خالد اکبری آواز منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ یونس ژائله سعدآباد رئیس
۲ ابوالفتح ابراهیمی نایب رئیس اول
۳ عباس کمالی نایب رئیس دوم
۴ محمود ابراهیمی خزانه دار
۵ رضا کامی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ مسعود خوانساری رئیس
۲ علاء میرمحمدصادقی نایب رئیس اول
۳ محمد اتابک نایب رئیس دوم
۴ ناصر ریاحی خزانه دار
۵ سیده فاطمه مقیبی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ حسین سلاح ورزی رئیس
۲ محمد خاکی نایب رئیس اول
۳ احسان دارائی نایب رئیس دوم
۴ احسان ناصر خزانه دار
۵ ابراهیم اسفندیاری منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ هانی فیصلی رئیس
۲ سید مصطفی موسوی نایب رئیس اول
۳ مرتضی جزایری اصل نایب رئیس دوم
۴ طاهر سلیمانی خزانه دار
۵ عبود طیبی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی رشت **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ هادی تیزهوش تابان رئیس
۲ حجت نقاش زادگان رشتی نایب رئیس اول
۳ سامان نظری معافی نایب رئیس دوم
۴ علیرضا صنعت کار خزانه دار
۵ علیرضا آقازاده منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زاهدان **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ عبدالحکیم ریگی میرجاوه رئیس
۲ امان الله شهنوازی نایب رئیس اول
۳ غلام سرور نوتی زهی نایب رئیس دوم
۴ محمد خدابخشی کنگان خزانه دار
۵ محمدعلی نشاطی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ غلامحسین جمیلی رئیس
۲ علی یگانه فرد نایب رئیس اول
۳ محمود ضرابی نایب رئیس دوم
۴ سیدعلیرضا حجازیان خزانه دار
۵ محسن عطائیان منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ساری **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ عبداله مهاجر دارابی رئیس
۲ محمد چلنگری نایب رئیس اول
۳ رضا رستمی نایب رئیس دوم
۴ علی تقی پور خزانه دار
۵ فردین غلامپور منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ علی اصغر جمعه ای رئیس
۲ حمید علوی نایب رئیس اول
۳ مسعود اعوانی نایب رئیس دوم
۴ عبدالحمید دربانیان خزانه دار
۵ محمود نجفی سهی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ سید کمال حسینی رئیس
۲ محمد هلاکو نایب رئیس اول
۳ فاروق کیخسروی بابامیری نایب رئیس دوم
۴ ستار کشاورز خزانه دار
۵ بختیار صالحی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرکرد **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ آیت اله احمدی رئیس
۲ مسعود ناصری بروجنی نایب رئیس اول
۳ شهرام زارع فارسانی نایب رئیس دوم
۴ حسین ایزدی بروجنی خزانه دار
۵ بهرام اله بخشی هفشجانی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ جمال رازقی جهرمی رئیس
۲ محمدصادق حمیدیان جهرمی نایب رئیس اول
۳ ابراهیم غلامزاده نایب رئیس دوم
۴ نادر طیبی خزانه دار
۵ یلدا راهدار منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ مهدی بخشنده رئیس
۲ مهدی عبدیان نایب رئیس اول
۳ محمدرضا ماشااللهی نایب رئیس دوم
۴ منوچهر آزادمنش خزانه دار
۵ مصطفی عادلی فرد منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ ابوالفضل خاکی رئیس
۲ غلامحسین اله یاری نایب رئیس اول
۳ حسن آقاجانی نایب رئیس دوم
۴ علیرضا راد خزانه دار
۵ علیرضا آرحیمی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کاشان **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ محمود تولائی رئیس
۲ سیدعلی دیانت نایب رئیس اول
۳ عبدالرحیم مفیدی بیدگلی نایب رئیس دوم
۴ احمد فرهی خزانه دار
۵ سیدتقی حجازی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرج **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ رحیم بنامولائی رئیس
۲ مصطفی هاشمی نایب رئیس اول
۳ فریبرز بینش پور نایب رئیس دوم
۴ جعفر سلیمانی خزانه دار
۵ سید احمد میرجلیلی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ سید مهدی طبیب زاده رئیس
۲ علی عباسلو نایب رئیس اول
۳ جلیل کاربخش راوری نایب رئیس دوم
۴ عباس جبالبارزی سربیژن خزانه دار
۵ سید آرش علوی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ کیوان کاشفی رئیس
۲ نلسون حضرتی نایب رئیس اول
۳ حیدر کدیور نایب رئیس دوم
۴ ابراهیم خمیسی خزانه دار
۵ رضا سلیم ساسانی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ علی محمد چوپانی رئیس
۲ امیر یوسفی نایب رئیس اول
۳ ارازجان شمالی نایب رئیس دوم
۴ هوشنگ آخوندی خزانه دار
۵ رضا مبصری منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مشهد **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ غلامحسین شافعی رئیس
۲ محمود سیادت نایب رئیس اول
۳ حسین محمودی خراسانی نایب رئیس دوم
۴ محمدرضا توکلی زاده خزانه دار
۵ مریم سراج احمدی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ علی اصغر زبردست رئیس
۲ علی اکبر فلاح نایب رئیس اول
۳ امیر اسلامیه همدانی نایب رئیس دوم
۴ حسن بهرامی خزانه دار
۵ عبدالحمید ایزدی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ جبار کیانی پور رئیس
۲ چنگیز هاشمی نایب رئیس اول
۳ عبدالله قبادی نایب رئیس دوم
۴ عزیزاله رحیمی خزانه دار
۵ وحید گرجی منشی

 

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یزد **

ردیف نام هیأت رئیسه سمت
۱ محمدرضا قمی رئیس
۲ محمدرضا داد نایب رئیس اول
۳ غضنفر امیرجلیلی نایب رئیس دوم
۴ علی اصغر بیگی یزدی خزانه دار
۵ محمدحسین فرشادپور منشی