نمایشگاه اینوکس کیش با محوریت جذب سرمایه گذار و فعال نمودن بخش خصوصی در تحریم ها

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
  • نظرات : بدون دیدگاه

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی آبادان و به نقل از اموربین الملل این اتاق ؛ نمایشگاه اینوکس  کیش ۲۰۱۸ با محوریت موضوعی جذب سرمایه گذار و فعال نمودن بخش خصوصی در شرایط تحریم های بین المللی از ۳۰ مهر تا ۳ آبان ماه و با حضور ۳۶۰ شرکت داخلی و خارجی ؛ تمامی مناطق آزاد کشور و همچنین برخی مناطق ویژه اقتصادی آخرین دستاوردهای خود را در زمینه‌های اقتصادی ؛ بورس ؛ بانک ؛ بیمه ؛ خصوصی سازی ؛ سرمایه گذاری و مالی به نمایش گذاشتند.

نمایشگاه اینوکس  کیش ۲۰۱۸ با محوریت موضوعی جذب سرمایه گذار و فعال نمودن بخش خصوصی در شرایط تحریم های بین المللی از ۳۰ مهر تا ۳ آبان ماه و با حضور ۳۶۰ شرکت داخلی و خارجی ؛ تمامی مناطق آزاد کشور و همچنین برخی مناطق ویژه اقتصادی ؛ در زمینه‌های اقتصادی ؛ بورس ؛ بانک ؛ بیمه ؛ خصوصی سازی ؛ سرمایه گذاری و مالی برگزار شد.

نمایشگاه اینوکس کیش

بنا به این گزارش ؛ اتاق بازرگانی آبادان نیز با در اختیار داشتن کانتر اختصاصی میزبان شخصیت های داخلی و خارجی و نیز عموم بازدیدکنندگان بود.در این دیدار توانمندیهای منطقه در بخش های نفت ؛ پتروشیمی ؛ گردشگری و تولید محصول استراتژیک خرما به اطلاع  آقای اکتاوینو سفیر محترم کشور اندونزی رسانده شد.

گفتنی است اتاق بازرگانی ؛ صنایع ؛ معادن و کشاورزی ایران با در اختیار داشتن پاویون ۴۰۰ متری زمینه را برای حضور تمامی اتاق های استان ها را فراهم نموده بود.

گزارش تصویری خبر فوق را در زیر مشاهده کنید