همگرایی درون تشکیلاتی و تعامل با بخش های بیرونی ؛ اقتصاد را شکوفا خواهد کرد

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
  • نظرات : بدون دیدگاه

مسعود خیاط زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه؛

همگرایی درون تشکیلاتی و تعامل با بخش های بیرونی ؛ اقتصاد را شکوفا خواهد کرد

مسعود خیاط زاده : در دوره هشتم مدیریت اتاق بازرگانی آبادان دعوت از سفرا ؛ شخصیت های موثر و کارآمد اقتصادی ؛ سرمایه گذاران داخلی و خارجی و ورود به بازارهای تازه و شرکای اقتصادی ؛ موفق شدیم رتبه اتاق بازرگانی ابادان را از ۴ به ۲ برسانیم که این موفقیت را مدیون سعی و تلاش مدیریت دوره هشتم اعم از هیات رئیسه و هیات نمایندگان می دانم.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی آبادان ؛ پیش از ظهر دوشنبه ۳ دی ماه ۹۷ خبرنگاران و اصحاب قلم و اندیشه با حضور در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی آبادان ؛ با حضور ریاست اتاق نشستی صمیمی برگزار کردند.

در این نشست ؛ مسعود خیاط زاده با اشاره به رابطه خوب و تاثیرگزار اتاق با مجموعه ی خبری آبادان گفت : اتاق بازرگانی آبادان خانه ی شماست و از شما بزرگواران می خواهم که برای حضور در اتاق بازرگانی آبادان منتظر دعوت نباشید.

خیاط زاده افزود : رسالت خبرنگار حکم می کند که پرسشگر باشد و ما آماده هستیم به پرسش های شما در حوزه کاری خود جوابگو باشیم.

رئیس اتاق بازرگانی در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری برنا گفت : موضوع ثبت سفارش در مناطق آزاد مغایر با روح قانون است اما ما با سازمان منطقه ازاد اروند تعاملات بسیار خوبی داریم و تلاش کرده ایم با همکاری هم خدمات مناسبی به صادرکنندگان ارائه نماییم.

خیاط زاده با اشاره برگزاری کلاس های آموزشی متعدد و با موضوعات مورد نیاز برای توسعه فضای کسب و کار گفت : برگزاری سمینار و کارگاه های آموزشی با کیفیت و کاملا رایگان از خدمات خوبی است که اتاق آبادان در اختیار عموم مردم قرار داده است.

وی با اشاره به کسب گرید ( رتبه ) ۲ کشوری در دوره هشتم مدیریت اتاق ابادان ؛ آن را نتیجه ی توجه به قانون و بسط استراتژی گفتگو و رایزنی ها در دو بعد ملی و بین المللی دانست و گفت : در دوره هشتم مدیریت اتاق بازرگانی آبادان دعوت از سفرا ؛ شخصیت های موثر و کارآمد اقتصادی ؛ سرمایه گذاران داخلی و خارجی و ورود به بازارهای تازه و شرکای اقتصادی ؛ موفق شدیم رتبه اتاق بازرگانی ابادان را از ۴ به ۲ برسانیم که این موفقیت را مدیون سعی و تلاش مدیریت دوره هشتم اعم از هیات رئیسه و هیات نمایندگان می دانم.

مسعود خیاط زاده درخصوص وضعیت ساختمان جدید اتاق بازرگانی آبادان گفت : متاسفم که خواسته یا ناخواسته عملیات احداث این ساختمان به درازا کشید اما به اطلاع می رسانم که خوشبختانه این ساختمان مجددا وارد فاز ساخت و ساز شده است و الان ۶۳ درصد پیشرفت داشته است که امیدواریم طبق برنامه در هفت ماه آینده به اتمام برسد.