پیام رئیس اتاق بازرگانی آبادان بمناسبت برگزاری انتخابات نهمین دوره هیئت های نمایندگی اتاق های سراسر کشور

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
  • نظرات : بدون دیدگاه

پیام مسعود خیاط زاده ؛ رئیس اتاق بازرگانی ؛ صنایع ؛ معادن و کشاورزی آبادان بمناسبت برگزاری شکوهمند انتخابات نهمین دوره هیئت های نمایندگی اتاق های سراسر کشور

بسم الله الرحمن الرحیم

«مَن لَم یَشکُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقینَ لَم یَشکُرِ اللهَ عَزَّوَجَلَّ»

پیش از هر چه مراتب سپاس و امتنان خود و هیئت های محترم رئیسه و نمایندگان اتاق بازرگانی آبادان را با پیشکشی از گل های بهاری تقدیم همه ی اعضای مکرم و محترم این اتاق نموده و از هم آوایی و شور برخاسته از شعور بی مثالتان نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

امروز و در یازدهمین روز از آخرین ماه سال ۹۷ ثابت کردید که به آینده امیدوار هستید و این پیام را به روشنی با حضور پرشور و شعورتان به اثبات رساندید.

بی شک ؛ آینده از آن کسانی است که نگاهی تعاملی و توام با حس مسوولیت پذیری برخاسته از وطن دوستی و توسعه ی همه جانبه کشور عزیزمان را دارند.

توسعه ی همه جانبه در گرو همکاری و تعامل و وحدت به دست می آید و اتاق های بازرگانی در این میان نقشی ارزنده دارد که اگر از ظرفیت این ایفای نقش قانونی به درستی بهره گیری شود ؛ هیچ سنگی مانع از فعالیت بخش خصوصی نخواهد شد.

امروز و در شرایط خاص اقتصادی کشور؛ تنها راه خروج از بن بست های تولید و صادرات که منجر به تولید ثروت و سرانه ملی خواهد شد ؛ بها دادن به بخش خصوصی است که آن هم جز با برداشته شدن سایه اقتصاد دولتی و شبه دولتی طریقی دیگر میسر نبوده و نیست.

اینجانب ضمن قدردانی از همکاران ساعی و پرتلاش هیئت های رئیسه و نمایندگان دوره هشتم اتاق ؛ از ایزد منان می خواهم که منتخبین دوره نهم نیز با همکاری ؛ همیاری و هم آوایی ؛ مسیر سخت اما ممکن توسعه را با قدرت و یکدلی منبعث از دوستی و یگانگی ادامه دهند و از اعضای محترم و محترمه اتاق آبادان نیز انتظار دارم که همچنان با تلاشی مضاعف و پیگیری امور؛ خادمان خود در اتاق بازرگانی آبادان را ارشاد و هدایت نمایید.

امید است سعادت توفیق جبران الطاف بیکران شما عزیزان شامل حال ما بشود.

 

مسعود خیاط زاده

رئیس اتاق بازرگانی ؛ صنایع ؛ معادن و کشاورزی آبادان

۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۷