کانون بانوان بازرگان آبادان جان تازه می گیرد

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۸
  • نظرات : بدون دیدگاه

نشست کانون بانوان بازرگان آبادان با محوریت تقویت و تحرک بیشتر در اتاق بازرگانی ؛ صنایع ؛ معادن و کشاورزی آبادان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ؛ در این نشست دو ساعته ؛ غلامرضا اکبری زاده ریاست اتاق آبادان ؛ صادق جوهری نایب رئیس اول اتاق و آقایان افخمی و پورکائد از اعضای هیات نمایندگان حضور داشتند.

اکبری زاده در این جلسه با پر اهمیت خواندن حضور بانوان در عرصه های اقتصادی و فعالیت های اجتماعی خواستار هدف گذاری در این مسیرها شد و اذعان داشت: حضور بانوان در انتخابات اخیر اتاق بازرگانی بادان بسیار چشمگیر و سازنده بود و انتظار دارم همانگونه که در انتخابات پرشور بودید در حوزه ی فعالیت های اقتصادی و اجتماعی نیز پیشرو وهدفمند باشید.

رئیس اتاق بازرگانی آبادان خواستار تشکیل جلسات منظم از سوی کانون بانوان بازرگان اتاق شد و تاکید کرد که برای اعتلای برنامه محوری این کانون از یچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

صادق جوهری نایب رئیس اتاق نیز ضمن تشکر از حضور بانوان در جلسه ؛ درخواست کرد که نشست های موضوعی برای رسیدن به اهداف عالیه مد نظر هیات مدیره کانون بانوان بازرگان آبادان برنامه ریزی شود.

در این نشست ؛ حسن افخمی آبادانی عضو هیات نمایندگان اتاق نیز گفت که کانون بانوان بازرگان اتاق آبادان می بایست با تشکیل جلسات منظم ؛ با برنامه تر حرکت کنند و  پیشنهاد داد که جلسات حداقل سه ماهی یک بار تشکیل شده و خروجی آن برای پیگیری های بعدی اعلام شود.

مجید پورکائد از اعضای هیات نمایندگان نیز گفت : کارکردهای تولیدی بانوان بویژه در بخش صنایع دستی می تواند ویترین مناسبی برای معرفی توانمندی های بانوان هنرمند و فعال اقتصادی ابادان باشد و تاید می کنم که بانوان آبادانی در نمایشگاه های استانی ؛ کشوری و فرامرزی حضوری پر رنگ داشته باشند.

در این نشست ؛ خانم بهزادی ؛ مدیر کانون بانوان بازرگان آبادان ضمن برشمردن پاره ای مشکلات موجود گفت : ثبت کانون بانوان بازرگان آبادان هنوز با مشکلاتی روبروست و درخواست می کنم هم در این باره و هم برای دریافت شناسه ملی کمک کنید.

در این جلسه ؛ هر یک از حاضران به بیان دیدگاه های خود برای تحرک و تعالی بیشتر فعالیت کانون بانوان بازرگان آبادان پرداختند که از جمله برنامه ریزی برای حضور بانوان کارآفرین وهنرمند در تولید صنایع دستی در نمایشگاه  تهران در ماه مبارک رمضان ( اردیبهشت ماه جاری) بود که مورد استقبال ریاست اتاق نیز واقع شد و تصمیم گرفته شد مقدمات در نظر گرفتن سه غرفه ۱۲ متری برای ایجاد پاویون اتاق بازرگانی آبادان در نمایشگاه تهران در نظر گرفته شود.