کمک ۲۰۰ میلیارد ریالی خیرین بخش‌خصوصی به هم‌وطنان سیل‌زده

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
  • نظرات : بدون دیدگاه

نشست خیرین بخش خصوصی برای یاری‌رساندن به هم‌وطنان سیل‌زده در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد. در این نشست فعالان اقتصادی پرداخت ۲۰۰ میلیارد ریال به‌علاوه احداث ۲۰۰ واحد مسکونی را به عهده گرفتند.

جمعی از خیرین بخش خصوصی طی مراسمی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و در راستای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده، پرداخت ۲۰۰ میلیارد ریال به‌علاوه احداث ۲۰۰ واحد مسکونی را به عهده گرفتند.

در این نشست علاوه بر اعضای هیات رئیسه اتاق ایران، علی‌اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال‌احمر و اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نیز حضور داشتند.

در این نشست بعد از تشریح ابعاد آسیب‌های وارد آمده بر حدود ۴ هزار شهر و روستا در استان‌های مختلف و درگیر شدن ۷۰ هزار خانواده با مسئله سیل‌زدگی، مقرر شد اتاق‌های سراسر کشور و تشکل‌های اقتصادی علاوه بر آنچه تا به امروز انجام داده‌اند، برای کمک به آسیب‌دیدگان همچنان تلاش کنند.

پیش از این نیز اتاق‌های سراسر کشور کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق اتاق‌های گرگان، خرم‌آباد و اهواز در اختیار هموطنان سیل‌زده قرار داده بودند.

 

اتاق بازرگانی آبادان نیز با حضور در مناطق سیلزده ی لرستان و خوزستان ؛ کمک های نقدی و غیر نقدی خود را با هدف کاهش الام هموطنان عزیزمان در اختیار متولیان امر گذاشته است.