طی آئینی صورت گرفت؛اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند آبادان توسط اتاق بازرگانی

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۹
  • نظرات : بدون دیدگاه


اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان طی آئینی به دانش آموزان نیازمند این شهر تبلت اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق آبادان، در راستای بهبود فضای آموزشی آبادان و رفع قسمتی از تجهیزات تحصیلی الکترونیک، نمایندگی جامعه نیکوکاری ابرار، با شناسائی دانش آموزان نیازمند و جلب منابع لازم از سوی اعضای اتاق بازرگانی آبادان، تبلت های مناسب و با کیفیت جهت بهره بردن از فضای آموزشی مجازی را تهیه و به افراد مدنظر اهدا نمود.

اسدالله کرد زنگنه در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: جامعه نیکوکاری ابرار از سال ۱۳۸۹، به عنوان نهادی وابسته به اتاق ایران و با هدف نخبه پروری و حمایت از دانش آموزان و دانشجویان مستعد سراسر کشور تاسیس شد. از سال ۱۳۹۵ نیز نمایندگی این نهاد حمایتی با همت اتاق بازرگانی آبادان و تحت اشراف و مدیریت کادر مدیریتی این اتاق، اقدام به فعالیت کرد.

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی آبادان افزود: از ابتدای فعالیت این نهاد در اتاق بازرگانی آبادان، تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان مستعد و نخبه نیازمند، شناسایی و مورد حمایت قرار گرفتند.

وی ضمن اشاره به پیامدهای شیوع بیماری کرونا در فعالیت های محتلف جامعه بیان نمود: اپیدمی ویروس کویید ۱۹، موانع و چالش های فراوانی را فراروی هموطنان در زمینه های گوناگون قرار داده، از این رو اتاق بازرگانی آبادان از ابتدای شیوع این بیماری منحوس، با اقداماتی نظیر تامین تجهیزات پزشکی مراکز درمانی، تامین البسه و ملزومات محافظتی برای کادر درمان، ضد عفونی و گندزدایی معابر، خودروها و اماکن عمومی و ایزوله نمودن مراکز و پایگاه تجاری منطقه، سعی در همراهی شهروندان عزیز در مبارزه با بیماری کرونا داشته است.

کرد زنگنه ادامه داد: اکنون نیز به پشتوانه حمایت از اعضای اتاق بازرگانی آبادان خرسندیم که توانستیم تعدادی از نخبگان و دانش آموختگان مستعد منطقه را با اهدای تجهیزات الکترونیکی، در ادامه دوران درخشان آموزشی خویش یاری کنیم.